معاون اجتماعی قوه قضائیه از پایانه مرزی مهران بازید کرد

نوشته شده توسط:داود رزم | ۰ دیدگاه

محمد باقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به همراه محمد رزم رئیس کل دادگستری استان ایلام از پایانه مرزی مهران بازدید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان ایلام معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در راستای پیگیری اقدامات پیشگیرانه از پایانه مرزی مهران در استان ایلام بازدید کرد الفت در این بازدید در جمع کارکنان و پرسنل مستقر در این پایانه اظهار کرد: دستگاه قضایی در پی اجرای برنامه‌های مفصلی که برای پیشگیری از وقوع جرم داشته و حساسیتی که استان ایلام دارد، در آستانه ماه محرم و به مناسبت راهپیمایی بزرگ اربعین تدابیر و اقدامات پیشگیرانه‌ای را با همکاری سایر دستگاه‌ها و متولیان اتخاذ کرده است. وی گفت: سهم و نسبت دستگاه قضایی در رابطه با راهپیمایی اربعین در جلسات مختلف تعیین شده و همکاران محترم و مدیریت دادگستری در استان ایلام تدابیر بسیار خوبی را در این زمینه اتخاذ کرده اند. معاون رئیس قوه قضائیه بیان کرد: استقرار قضات کشیک در پایانه مرزی مهران و همین‌طور استقرار سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه از قبیل سازمان پزشکی قانونی، سازمان تعزیزات حکومتی، سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و سازمان ثبت اسناد و املاک و در پایانه مرزی بخشی از این اقدامات و تدابیر خواهد بود. الفت تصریح کرد: همان‌طور که مقامات استانی تأکید دارند انشاء‌الله در آینده نزدیک روند انتقال زائرین به کشور عراق فراهم می‌شود، لذا داشتن گذرنامه و ویزای معتبر برای زائرین بسیار مهم است و حتماً تأکید می‌شود زائرین محترم مقدمات سفرشان را از این جهت فراهم کنند.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه تصریح کرد: طبیعتاً داشتن این مدارک اسباب سفر و سهولت سفر به کشور عراق را آسان می‌کند. وی ادامه داد: به نظر می‌آید تلاش‌های بسیار مؤثر و مفیدی حتی نسبت به سال‌های گذشته صورت گرفته و تمهیدات مدنظر به بار نشسته است. این مقام عالی دستگاه قضایی افزود: همچنین اقداماتی در خصوص راه‌سازی و اتصال زمینی و گسترده از شهرستان مهران به مرکز استان داریم که عزیزان در طول مسیر مشغول انجام آن هستندو انشاء‌الله مشکلی در این خصوص وجود نخواهند داشت.

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

themedesigner511.2 <-ptitle-> <-meta->
 

خوش آمدید : <-cuser->
پنل کاربری | خروج از سیستم
vcppollنظرسنجی
<-q->

<-option-> <-ctext->

+ مشاهده نتایج


vcpadminsنویسندگان
blockright2بلوک سبز
<-bcontent->
blockright3بلوک آبی
<-bcontent->

  topblock1بلوک بالا
<-btitle->
<-bcontent->
vcpflasttopicsآخرین ارسال های تالار
آخرین ارسال های تالار
هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
عنوان پاسخ بازدید توسط
<-fptitle-> <-fpreps-> <-fpvisits-> <-fpopener->
<-title->
<-content->

:: ادامه مطلب:: لینک ثابت
مطالب مرتبط :
:: <-reltitle->
نویسنده : <-w->
تاریخ : <-pdate->
بازدید : <-visits->
نظرات : <-ncmts->
پیام سیستم
هیچ مطلبی در این صفحه وجود ندارد .
<-pncmts-> دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

<-cname-> مدیر سایت در تاریخ : <-cdate-> - - گفته است :
<-ctxt->
پاسخ شما : <-crep->

هیچ نظری برای این مطلب وجود ندارد ! اولین نفر باشید ...

دیدگاه خود را به ما بگویید

نظر شما :

#captcha#

botblock1بلوک پایین
<-btitle->
<-bcontent->